DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI OD 199 ZŁ!

O nas

The simplest things bring the greatest joy!
Munii to nowa, polska marka produkująca dla najmłodszych.

Chcemy towarzyszyć rodzicom od czasu przygotowań do rodzicielstwa poprzez kolejne etapy rozwoju ich dziecka.

Chcemy być z rodzicami na co dzień ponieważ wiemy, że właśnie w tych małych rzeczach kryje się magia rodzicielstwa.

Poznaj nasze wartości, którymi się kierujemy na każdym etapie naszej działalności.

Minimalizm – w czasach natłoku informacji, niezliczonej ilości produktów ciężko wybrać te najlepsze i te ponadczasowe. Wierzymy, że dla rodziców najważniejsze są przeżycia dlatego stawiają na bardziej przemyślane produkty. Chcą posiadać mniej rzeczy, by doświadczać bardziej. Nasze produkty nie podążają za najnowszymi trendami. Są proste i klasyczne, a przez to ponadczasowe. Dzięki temu mogą służyć rodzicom i ich pociechom przez lata. 

Slow moments - Rozumiemy jak ważne są małe rzeczy i jak wiele radości przynoszą. Ta codzienność jest warta celebracji. Warto czasem zatrzymać się na chwilę i skupić na tu i teraz. Cieszmy się wspólnie spędzonymi chwilami.

Etyka i środowisko - wiele uwagi przykładamy do każdego etapu powstawania produktu. Dbamy o to aby dostarczyć Wam produkty najwyższej jakości ale równie ważne jest dla nas aby cały proces produkcji przebiegał zgodnie z zasadami fair trade oraz poszanowaniem środowiska. W tych kwestiach nie uznajemy kompromisów. Korzystamy z naturalnych i certyfikowanych materiałów, które są bezpieczne dla skóry i środowiska. Cała produkcja odbywa się w polskich szwalniach i dziewiarniach. Wybieramy lokalne przedsiębiorstwa, które działają w zgodzie z naszymi wartościami.

aaaa

    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoplo.pl