DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI OD 199 ZŁ!

Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE

W przypadku gdyby okazało się, że zakupiony w naszym sklepie produkt posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, mogą go Państwo zareklamować. W celu złożenia reklamacji prosimy wydrukować i wypełnić formularz dostępny pod linkiem: formularz reklamacji.

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z produktem, który chcą Państwo zareklamować oraz dowodem zakupu na adres:
MUNII SPÓŁKA CYWILNA EWA STERNIK ANETA HUBBARD
Al. KEN 49/158
02-797 Warszawa

Koszt przesyłki z produktem podlegającym reklamacji ponoszą Państwo. Nie przyjmujemy przesyłek z produktami odesłanymi za pobraniem.

Reklamację rozpatrzymy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozpatrzenia.

W przypadku, gdy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, niezwłocznie zrekompensujemy poniesione koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Państwu szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i niezwłocznie odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

ZWROTY

Produkty zakupione w naszym sklepie internetowym mogą Państwo zwrócić w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. W celu dokonania zwrotu prosimy wydrukować i wypełnić formularz dostępny pod linkiem: formularz zwrotu.

Wypełniony formularz wraz ze zwracanym zamówieniem oraz dowodem zakupu prosimy odesłać na adres:
MUNII SPÓŁKA CYWILNA EWA STERNIK ANETA HUBBARD
Al. KEN 49/158
02-797 Warszawa

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania. Powinien być kompletny, w oryginalnym opakowaniu wraz z metkami oraz załączonymi materiałami promocyjnymi. Koszt przesyłki zwrotnej ponoszą Państwo. Nie przyjmujemy przesyłek z produktami odesłanymi za pobraniem.

Zwrotu należności za zamówienie dokonamy, na wskazany przez Państwa w formularzu zwrotu numer rachunku bankowego, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z wypełnionym formularzem zwrotu oraz zwracanymi produktami.

Nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie wprowadzone dane w formularzu zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wartość zakupionych produktów wraz z kosztami przesyłki. Wyjątek stanowi sytuacja, w której odstępują Państwo od umowy kupna tylko części zakupionych produktów w danej transakcji. W takim przypadku zwracane są jedynie koszty samego produktu. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: shop@munii.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl